Jak wziąć udział w zajęciach online

Zapraszam na zajęcia.

Aby wziąć udział w zajęciach online należy:

  1. Założyć konto: MOJE KONTO Ważne jest podanie swojego adresu e-mail, na który wysyłane będą zaproszenia na zajęcia.
  2. Wybrać i zakupić odpowiedni dla siebie karnet na zajęcia online: KARNETY Karnety dostępne są w kilku opcjach czasowych i umożliwiają wstęp na wszystkie zajęcia w danym okresie. 
  3. Sprawdzić GRAFIK ZAJĘĆ  i wybrać zajęcia – nie trzeba się na nie zapisywać, a jedynie można podać przy zamówieniu karnetu w polu „Dodatkowe informacje” rodzaj zajęć lub/i godzinę lub/i wybrany dzień.
  4. W okresie obowiązywania karnetu na maila podanego na koncie, na pięć minut przed zajęciami przesyłany będzie link do zajęć, po jego kliknięciu na zielony button „DOŁĄCZ DO SPOTKANIA” nastąpi przekierowanie na zajęcia live. 

Po prawej stronie w panelu Meet są Ustawienia, dla lepszej jakości transmisji live warto ustawić na maksymalną rozdzielczość 720p

W przypadku sesji indywidualnych, po ustaleniu terminu, link również zostanie przesłany na podany na koncie użytkownika adres e-mail.

Po zakończeniu obowiązywania karnetu na podany na koncie użytkownika adres e-mail zostanie przesłana informacja o konieczności wykupienia kolejnego karnetu. 

Każdy użytkownik może jednokrotnie skorzystać z jednorazowej bezpłatnej wejściówki na zajęcia online.

Przed zajęciami należy przygotować sprzęt – komputer, laptop, telefon lub telewizor z dostępem do internetu. Przed urządzeniem, na którym będzie prowadzona transmisja live musi być przestrzeń do praktyki.
Przestrzeń do praktyki lub ćwiczeń metrażowo organizuje mata, którą należy przygotować przed zajęciami.

Praktykując jogę staramy się nie jeść dwie godziny przed praktyką. Do ćwiczeń zakładamy wygodny, niekrępujący ruchów strój.

Praktykujemy słuchając swojego ciała i nie przekraczając jego możliwości, w każdej pozycji można się zatrzymać nie przechodząc w jej głębszy wariant.