Skip to content

Joga jest dla mnie drogą, dzięki której moje życie obrało właściwy kierunek. Codzienna praktyka pozwala mi budować ład w sobie i wokół siebie. Ponad dwadzieścia lat temu wkroczyłam na tą ścieżkę i nie żałuję żadnego momentu podążania nią. Wiele zawdzięczam moim nauczycielom.  Oni pozwolili mi zakochać się w tej filozofii, kształcić, rozwijać umysł i ciało. Przez 5 lat uczęszczałam do Szkoły Jogi na Mokotowie, gdzie doskonaliłam swoje umiejętności techniczne: uczyłam się uważności w dążeniu do precyzji wykonywania poszczególnych asan, wsłuchiwałam się w sygnały płynące z ciała, dzięki czemu zyskałam samoświadomość i poczułam, jak pracują moje mięśnie.  A potem ruszyłam w samodzielną podróż po różnych odmianach jogi. Praktykowałam hatha jogę, bikram jogę, ashtangę, kundalini, aerial, vinyasa flow, by ostatecznie zakochać się w tej ostatniej. Uprawnienie instruktorskie zdobyłam w International Fitness & Aerobic Academy, uzyskując Dyplom Instruktora Vinyasa Power Yoga.

o-mnie3

Joga jest drogą, więc nieustająco się kształcę i praktykuję. Uczestniczę w kursach i warsztatach pogłębiając moją wiedzę również w innych dyscyplin np. stretchingu, Pilatesa, profilaktyki zdrowego kręgosłupa, aerial jogi.

Codziennie siadając na macie zamykam oczy i wiem, że jestem we właściwym miejscu TU i TERAZ. Robiąc każdy wdech i wydech czuję ogarniający mnie spokój, płynność przechodzenia poprzez kolejne asany napełnia mnie radością i szczęściem i tym właśnie chcę się z Wami dzielić każdego dnia – zapraszam.

MAGDA MAĆKOWIAK